O firmie

BRS Invest

Spółka BRS Invest działa na terenie Trójmiasta i okolic, a jednym z jej głównych celów jest budowa nowoczesnych i energooszczędnych domów jednorodzinnych wolnostojących jak również w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Od 2015 roku prowadziliśmy inwestycję w Borkowie na styku Gdańskich dzielnic Kowale i Łostowice, gdzie powstało 5 etapów osiedla SREBRNY AGAT – łącznie 34 domy.

W 2019 powstało osiedle przy ulicy Radarowej w Gdańsku pod nazwą: SREBRNY OKTET składające się z 8 domów, gdzie mieści się siedziba firmy.

Najnowsza inwestycja prowadzona jest w Gdańsku przy ulicy Filmowej pod nazwą: SREBRNY KADR. W pierwszym etapie powstało 27 domów. Kolejny etap tej inwestycji składa się z 17 budynków jednorodzinnych wolnostojących i 1 budynku jednorodzinnego dwulokalowego.

W trosce o Państwa zadowolenie z późniejszego użytkowania domu, jak również o renomę firmy, do budowy naszych domów wykorzystujemy materiały energooszczędne o najwyższej jakości. Zwracamy szczególną uwagę na wybór doświadczonych i rzetelnych podwykonawców.

Wiemy, iż kupno gotowego domu to wygoda, oszczędność czasu i nerwów. Z nami nie przekreśla to jednak możliwości dopasowania projektu do Państwa indywidualnych potrzeb pod warunkiem, iż współpraca rozpocznie się na odpowiednio wczesnym etapie budowy, do czego gorąco zachęcamy.

Kontakt

+48 730 730 180
biuro@brsinvest.pl

Spółka BRS powstała na skutek połączenia sił specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy w sposób profesjonalny zarządzać wszelkimi aspektami związanymi zarówno z budową jak też kwestiami formalnymi, finansowymi oraz sprzedażowymi.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą oraz wcześniejszymi inwestycjami.